Зворотній зв`язок

Зворотній зв`язок

Закрити

Ваше ім`я (обов`язково)

Ваш телефон (обов`язково)

Ваш e-mail (обов`язково)

Тема

Повідомлення

Українські традиції меблів з натурального дерева

Для тих, хто цінує натуральність і відповідно високу якість, працює наша майстерня. Щодня талановиті українські майстри трудяться для того, щоб створювати воістину розкішні меблі, для яких використовується тільки натуральне дерево.

Які матеріали ми використовуємо?

Для нас не прийнятним є використання перероблених матеріалів, стружки, ДСП та інших «замінників» натуральної деревини. Яким би сучасним, модним і «якісним» не був клон, він ніколи не замінить натуральний природний матеріал, і буде тільки віддалено нагадувати ту красу, яка є в кожному бруску.

Найчастіше ми застосовуємо для роботи масив дуба і українську сосну, тому що:

  • матеріали податливі в роботі;
  • готові вироби служать довгі роки і навіть десятиліття, не втрачаючи своєї краси;
  • доглядати за поверхнею дерева легко і зручно.

Родзинка кожного виробу в особливому стилі

Меблі з натурального дерева – це стильно, це показник відмінного смаку, це бездоганний зовнішній вигляд навіть через роки, це вигідна інвестиція в майбутнє. В кожному предметі простежується талант майстра і копітка праця, де кожна деталь ретельно продумана і опрацьована.

Місце, де ціна відповідає якості

Ми не женемося за дешевизною, використовуємо тільки якісні матеріали і доводимо свою роботу до досконалості. Очевидно, що в результаті виходить дійсно якісні меблі за відповідною ціною. І це будуть розумні витрати, адже навіть через роки ви не побачите розтріскувань, зміни форми, облупленого лаку та інших недоліків, якими страждають сучасні дешеві меблі виготовлені з замінників.

Просто подумайте, що вам потрібно, і виберіть найкраще. А ми це найкраще вам із задоволенням надамо!